Strona w abonamencie

Strona abonamentowa Twojego obiektu

Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli na pozyskanie rezerwacji bezpośrednich w najtańszy i najszybszy sposób, to strony abonamentowe są strzałem w dziesiątkę! Strony te stworzone są z uwzględnieniem najnowszych trendów, które wyróżnią Twój obiekt na tle konkurencji.

Kontakt
Wybierz projekt
Strona wykonana przez Booking Solutions

Dlaczego strona abonamentowa od nas?

Skontaktuj się
 • Niskie koszty

  Dzięki stronie abonamentowej nie narażasz się na jednorazowe, duże koszty. Stała, comiesięczna opłata nie będzie mieć negatywnego wpływu na Twój budżet, a nowa, sprzedażowa strona sprzeda Twój obiekt bez prowizji!

 • Personalizacja strony

  To Ty znasz swój obiekt najlepiej! Dzięki możliwości edycji tekstu i dodawania zdjęć możesz stworzyć atrakcyjny wizerunek obiektu, który wpłynie bezpośrednio na wzrost sprzedaży i zwiększenie zysków.

 • Szybka realizacja

  Cenimy Twój czas! Dlatego realizujemy projekty w terminie 14 dni. Po tym czasie, będziesz mógł pozyskiwać nowe, bezpośrednie rezerwacje!

 • Możliwość wyboru pakietu

  Każdy obiekt jest inny i ma indywidualne potrzeby. Stworzyliśmy 3 interesujące oferty o różnych progach cenowych. Każda z nich posiada najważniejsze moduły zgodne z najnowszymi trendami w branży hotelarskiej, które uatrakcyjnią Twoją ofertę i sprawią, że Gość pozostanie na Twojej stronie.

 • Wsparcie

  Nie zostawimy Cię z tym wszystkim samemu! W pakiecie otrzymasz od nas wsparcie techniczne oraz szkolenie z obsługi strony. Nie musisz się również martwić o wprowadzanie zmian na stronie www! W ofertach Silver i Gold możemy to za Ciebie wykonać!

Skontaktuj się

Responsywność

Strony internetowe dla hoteli, które tworzymy dają gwarancję tego, że zawarte na nich materiały będą wyświetlać się dobrze na wszystkich dostępnych urządzeniach, takich jak komputery, laptopy, tablety i telefony.

Skontaktuj się

Silnik Rezerwacyjny BS Engine

Każda strona abonamentowa posiada zaimplementowany silnik rezerwacyjny BS Engine, dzięki któremu zwiększysz liczbę rezerwacji bezpośrednich. Silnik rezerwacyjny to nieodłączny element dobrej, sprzedażowej strony internetowej. Jaki jest nasz silnik?

 • Łatwy i intuicyjny w obsłudze
 • Funkcjonalny
 • Bezpieczny
Skontaktuj się

Sprawdź nasze realizacje

Nasze strony internetowe przygotowywane są po konsultacji z klientem i dopasowane do jego potrzeb. Tworzymy stronę internetową hotelu, która spełni oczekiwania oraz będzie ładna i w pełni funkcjonalna.Wybierz swój pakiet


BronzeSilver NajpopularniejszyGold
Indywidualny projekt strony
2 wersje szablonu
Certyfikat SSL
Silnik rezerwacyjny BS Engine
Mapa Google
Darmowe szkolenie z obsługi strony WWW
Podstrona obiektu
Podstrona oferta noclegi/pokoje
Podstrona galeria
Podstrona kontakt
Dodatkowa podstrona 1
Dodatkowa podstrona 2
Dodatkowa podstrona 3
Podstrona aktualności
Newsletter
Pakiety
Film
Slider w nagłówku
Wersja językowa 1
Wersja językowa 2
Podstawowa optymalizacja strony
Indywidualna optymalizacja Google PageSpeed
Wprowadzanie zmian na stronie WWWdo 2 h/mcdo 5 h/mc
Opłata miesięczna netto199 PLN299 PLN499 PLN
ZamawiamZamawiamZamawiam

Poznaj naszą ofertę

lub

Osoba kontaktowa

Małgorzata Bogaczyk-Piechota
office@bookingsolutions.pl
tel. +48 502 133 771